Przejdź do treści
8°CPowietrze: bardzo dobre Wisła: 190 cm bez zmian wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 06:57 · zachód 17:49
reklama

Polonia Bytom

I liga, sezon 2026/2027: 13. miejsce na 18, 12 pkt, bramki 15:17

Sezon: 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Świt pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WPRPRRRRRW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1920
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Polonii Bytom
Adres
Piłkarska 8, Bytom
Pojemność
1 175 miejsc
Nawierzchnia
sztuczna trawa
Stadion: Stadion Polonii Bytom

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Patryk Czubak Patryk Czubak07.2025 - 08.2026
  • Konrad Gerega Konrad Geregaod 08.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze5510
Zwycięstwa112
Remisy426
Porażki022
Bramki zdobyte8715
Bramki stracone71017
Średnio zdobytych na mecz1,61,41,5
Średnio straconych na mecz1,42,01,7
Czyste konta213
Mecze bez strzelonego gola202
Najwyższa wygrana u siebie
4:3
Najwyższa wygrana na wyjeździe
0:1
Najwyższa porażka na wyjeździe
5:2
Najdłuższa seria zwycięstw
1 mecz
Najdłuższa seria remisów
5 meczów
Najdłuższa seria porażek
1 mecz

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 10 Puszcza Niepołomice 0:1 Polonia BytomD. Rumin 83'
18.09.2026 9 Polonia Bytom 0:0 Ruch Chorzów
11.09.2026 8 Polonia WarszawaM. Marcjanik 23'; D. Gnaase 89' 2:2 Polonia BytomK. Andrzejczak 48', 75'
06.09.2026 7 Polonia Bytom 0:0 Podbeskidzie
30.08.2026 6 Arka GdyniaM. Milewski 42' 1:1 Polonia BytomL. Zieliński 64'
22.08.2026 5 Polonia BytomL. Zieliński 28'; M. Wolski 37' 2:2 Pogoń Grod. MazowieckiK. Łoś 22'; R. Majewski 46'
16.08.2026 4 Stal MielecT. Gmur 2'; K. Getinger 45' (k.); K. Cybulski 49', 65'; Michael Wyparlo 90' 5:2 Polonia BytomK. Andrzejczak 22'; D. Rumin 79'
07.08.2026 3 Polonia BytomJ. Szymański 68'; K. Orlik 72' 2:2 Pogoń SiedlceM. Rosołek 9', 82'
31.07.2026 2 ŁKS ŁódźK. Nowakowski 45'; F. Piasecki 45' 2:1 Polonia BytomM. Łabojko 44'
24.07.2026 1 Polonia BytomO. Azatskyi 15' (sam.); K. Wojtyra 28', 90'; K. Andrzejczak 65' 4:3 Warta PoznańK. Lepczyński 40'; M. Stefaniak 55' (k.); M. Stanek 90'

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1K. Andrzejczak42
2D. Rumin2
2K. Orlik21
2K. Wojtyra21
2L. Zieliński23
6B. Mioč1
6J. Szymański1
6M. Wolski11
6M. Łabojko1

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
W. Banasik1190000
F. Zwolinski33190000
K. Mazur40220000
M. Snopkowski40170000
Obrońcy
A. Gajgier13220000
D. Konieczny25280020
O. Krzyżak30230020
J. Szymański77231000
Pomocnicy
A. Małachowski4270000
B. Mioč5311000
M. Wolski6281100
L. Zieliński7282310
M. Łabojko8241050
K. Michalski10250020
K. Andrzejczak11294241
G. Szymusik14270110
P. Stefański16350020
K. Wołkowicz17310020
C. Pena18230000
D. Rumin19282000
J. Łabędzki20190000
S. Kadziolka21190110
K. Orlik22262110
M. Wzięch26230000
A. Winkler32160000
Napastnicy
K. Wojtyra9282110
J. Arak23300000
D. Harwin34170000
D. Kondracki36160000

Skład zgłoszony do rozgrywek (29). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: I liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 21 19:8
2 Polonia Warszawa 10 17 17:13
3 Nieciecza 10 17 16:14
4 Lechia Gdańsk 10 16 19:16
5 Warta Poznań 10 15 18:15
6 ŁKS Łódź 10 15 13:11
7 Ruch Chorzów 10 15 11:11
8 Miedź Legnica 10 14 14:10
9 Stal Rzeszów 10 14 11:17
10 Pogoń Siedlce 9 12 9:8
11 Odra Opole 10 12 8:9
12 Chrobry Głogów 10 12 11:12
13 Polonia Bytom 10 12 15:17
14 Stal Mielec 10 12 16:24
15 Podbeskidzie 10 11 13:14
16 Arka Gdynia 10 11 12:13
17 Unia Skierniewice 10 11 12:17
18 Puszcza Niepołomice 9 6 8:13

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.